Sağlıklı Yaşam

Retrolar, Tutulmalar: Gök Olayları Fiziksel Sağlığımızı Nasıl Etkiliyor?

Merkür retrosu, son zamanların en çok merak edilen gök olaylarından biri olmaya devam ediyor. Sosyal medyada pek çok kullanıcı, başına gelen talihsiz olaylardan retroları ve tutulmaları sorumlu tutuyor. Merkür retrosu Merkür’ün yılda üç veya dört kez gerilemesi anlamına geliyor. Bu yörünge gerilemesi Merkür’ün temsil ettiği zekayı ve iletişimi etkiliyor. Peki ruh halimizi önemli ölçüde etkilediği iddia edilen bu gök olayları fiziksel sağlımızı nasıl etkiliyor? Gök olaylarının fiziksel sağlığımız üzerindeki etkilerini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer siz de önümüzdeki retro dönemlerine hazırlıklı bir şekilde girmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! 😊 İşte tutulmalardan retrolara, gök olaylarının fiziksel sağlımız üzerindeki etkileri…

Bizler evrenin bir parçasıyız. Evren ise bizlerin bir parçası!

Yani her şey, şu veya bu şekilde birbiriyle bağlantılı. Uzayda yaşanan değişimler, beraberinde enerjisel bir değişim de getirir. Kimileri bizi içine çekerken kimileri ise etrafımızdaki her şeyi sorgulamamıza neden olur.

Her birimiz eşsiziz. Dolayısıyla gök olayları da aslında hepimizi birbirimizden farklı etkiler

Kozmos, düşük bir enerji ortaya çıkardığında birçoğumuz kendimizi tükenmiş hissederiz. Kelimenin tam anlamıyla tembelleşir, uyuşuruz. Hatta bağırsaklarımız da bu durumdan etkilenir. Birçok insan, kozmosta enerji düştüğünde sindirim sorunları yaşadığını dile getirir.

Kozmosun enerjisi yükseldiğinde ise işler değişir!

Örneğin dolunayda sanki bir değişimden geçiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yaşadığınız her şey dramatik bir şekilde güçlenir. Bu durum uyku problemlerini beraberinde getirebilir. Kimi enerjiler bizi içe çekerken kimileri ise dışarıya iter. Bu tamamen evrenin size ne gönderdiğine bağlı!

İçsel enerjiler, sanılanın aksine çok faydalıdır

İçimize dönmemiz konusunda bize destek olurlar. İyileşmeyi harekete geçirir, bizi öğrenmeye iterler. Bu dönemlerde kendimizi daha iyi tanıyarak birçok şeye çözüm üretebiliriz.

Enerjilere kulak verin!

Bu hayatta yaşadığımız her şeyin bir anlamı vardır. Evren, gizemli bir şekilde çalışır ve biz istesek de istemesek de çalışmaya devam eder. Baş ağrısı, mide bulantısı, kontrol edilemeyen duygular, sıcak basması ya da bunlara benzer şeyler yaşıyorsanız bunun nedeni değişen enerjiler olabilir. Evrene kulak vermeye çalışın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu