Advertorial

Institut Esthederm Ürünleri ile Zamana Karşı Meydan Okuyun!

Cilt sağlığını ve güzelliğini korumayı hedefleyen Esthederm markası geniş ürün yelpazesi ile her cilt problemine çözüm sağlamayı hedeflemektedir. O halde gelin birlikte markanın serilerini inceleyelim…

Temizleyici Bakım: Bu seri de yer alan tüm ürünler makyajı ve cildi derinlemesine temizlemek için geliştirilmiştir. Her cilt tipine uyum sağlayacak ürün yelpazesi ile cildi nazikçe temizler ve bir sonraki bakım ürünlerine hazırlar. Seri içinde makyaj temizleme suyu, temizleyici jel, temizleyici süt, peeling ve maske çeşitleri bulunmaktadır. 

Hücresel Bakım: Genç ve yetişkinlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bu seri 2 patenti ve 1 teknolojisi sayesinde cildi çevresel faktörlere karşı koruyarak 3 etkiyi 1 arada sunuyor. Derinlemesine nemlendirme, antioksidan koruma ve hücre yenilenmesini destekleyen formülü ile cilt bakımının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Moleküler Bakım: Cilde daha genç, sağlıklı ve bakımlı görünüm kazandıran Esthederm Intensive Propolis serisi 30 yaş üzeri genç ve yetişkinler için geliştirilmiştir. Cansız, yorgun ciltlerin ihtiyacı olan bakımı ve canlandırıcı etkiyi sunar. 

Leke Bakımı: Esthederm White System Whitening leke serisi ile cilt lekelerini gidermeyi hedefliyor. Geliştirimiş formülü cilt yüzeyinde oluşan melanin sentesini yavaşlatarak oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Leke, ton farklılıkları gibi cilt problemlerini giderirken çizgi ve kırışıklık gibi yaşlılık belirtileriyle de savaşıyor. 

Yaşlanma Karşıtı Bakım: Esthederm Sensi System yaşlanma karşıtı geliştirilmiş bakım ürünleri ile ciltteki çizgi, kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerini en aza indirgemeye yardımcı olur ve yenilerin oluşmasını önler. 

Yaş Yönetimi Bakımı: Esthederm Excellage serisi olgun yaş grubu için geliştirilmiştir. Cilde yerleşmiş çizgi ve kırışıklık görünümünü en aza indirgemeye ve cilde daha genç bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

Güneş Bakımı: Esthederm güneş serisi cildi güneşe ve çevresel faktörlere karşı korumak için geliştirilmiştir. Özellikle güneş lekesini önlemek, güneş yaşlanma belirtilerini önlemek için yaz kış güneş kremi kullanımı son derece önemlidir. Sizde cildinizle zamana karşı meydan okumak istiyorsanız Esthederm Hyaluronic serum, Esthederm güneş kremi, Esthederm göz kremi ve tüm Institut Esthederm ürünleri Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu