Bebek Sağlığı

En Güzel Hikayeler Bebedor’la Başlar!

Bebedor diyor ki: ”Bundan tam 30 yıl önce en güzel hikayeler Bebedor’la başlar!”

Ebeveynlerimiz ve minikleri için rengarenk ve sevgi dolu bir dünya kurduk. 1992 yılında başlayan Bebedor’un büyülü yolculuğu, 2019’dan itibaren Kopaş Kozmetik bünyesinde devam ediyor. 1974 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulan ve Dalin, Humana gibi uzman bebek markalarını da bünyesinde bulunduran Kopaş Kozmetik, anne ve bebekleri kaliteli ürünlerle buluşturuyor; ebeveynlere konforlu bir yaşam tarzı sunmayı kendine misyon olarak ediniyor.

Türkiye’nin en sevilen anne ve bebek bakım ürünleri markası Bebedor güvenilir, rakipsiz ve yepyeni ürünlerini anne ve bebekler ile buluşturuyor. Ebeveynlere destek olmayı önceliği haline getiren Bebedor, farklı ihtiyaçlara karşılık veren ürün ailesi ile şimdi tam 30. yaşını kutlamanın mutluluğu içinde!

Ulaşılabilirlik ile Kalite Bir Arada

Dayanıklı ürünler sunmak konusunda bir ebeveyn kadar hassas ve detaycı davranan Bebedor, Avrupa Standartları’na uygun, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış, yüksek kaliteli ürünler üretmek konusunda tutarlı çalışmalar yürütmeyi çok önemsiyor.

Her anne ve bebek, nerede yaşadıklarından ve ne kadar para kazandıklarından bağımsız bir şekilde kaliteli ürün kullanmayı hak eder.

Bebedor ise güvenilir ve kaliteli ürünleri anne babalara uygun fiyatlar ile sunarak her bebeğin hayatına dokunmak istiyor.

Bebek Gelişimine Yön Veren “Doğal Ebeveynlik” Yaklaşımı

Bebeklerin dünyaya gözlerini açtıkları ilk günden itibaren aileleri tarafından gözlemlenmesi, seslerinin daima duyulması ve anlaşıldıklarını hissetmeleri Bebedor için çok büyük önem taşıyor.

Bu nedenle bebeğin biyolojik ve duygusal süreçlerine müdahale etmeyen, ona kendi hikayesini yazması konusunda fırsat tanıyan “doğal ebeveynlik” düşüncesi, Bebedor’un yoluna ışık oluyor.

Anne babaları bu yolda aydınlatmak ve ebeveynlik bilincini desteklemek adına Bebedor’un uzman ekibi iş başında!

Premium Ürünler ile Şık ve Kolay Kullanım

Kolay ulaşılabilirliği esas alarak anne-bebek yolculuğuna eşlik eden ve “Annelik Doğanızda, Bebedor Yanınızda” sloganıyla yepyeni bir dönemin kapısını aralayan Bebedor, ürün gamına eklediği Premium Ürünler Serisi ile bebeklerin kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmelerini sağlıyor.

Bebedor ürünlerine ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Bebedor’un Isıyla Renk Değiştiren Akıllı Cam Biberonu

Bebeğinizin beslenme anlarını daha kaliteli hale getirmek için tasarlanan Akıllı Cam Biberon, ısıyla buluştuğunda renk değiştirerek ideal beslenme sıcaklığını annelere söylüyor.

Sıcak süt ya da mama biberona eklendiğinde biberonun rengi şeffaflaşıyor. Bir süre bekledikten sonra, yeniden pembeye dönmeye başlıyor.

Sütün ya da mamanın bebeğinizin beslenmesine uygun ideal ısıya kavuştuğu anlamak bu sayede oldukça kolaylaşıyor.

Kayma önleyici dış yüzeye sahip akıllı biberon, kırılmalara karşı ekstra emniyetli olmasıyla dikkat çekiyor, biberon kırıldığında cam parçaları etrafa saçılmıyor, içerisinde hapsoluyor.

Temizlenme açısından da oldukça pratik olan Bebedor Isıyla Renk Değiştiren Akıllı Cam Biberon, parçalara ayrılabiliyor ve kolay bir biçimde yıkanabiliyor.

Bebedor’un Isıyla Renk Değiştiren Akıllı Cam Biberonuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: 

Bardağa Geçiş Sürecinde Anne Bebeklere 360 Derece Destek

Bebedor’un özenle tasarlanan Premium ürünlerinden 360 Derece Tritan Bardak, biberondan bardağa geçiş döneminde bebekleri destekler.

Ergonomik yapıya ve özel kulplara sahip Tritan Bardak, minik eller tarafından kolaylıkla kavranabilir, 360 derece ağız yapısı sayesinde bebekler bardağın her tarafından kolaylıkla su içebilir.

Sert, berrak, şık, dayanıklı ve kokusuz Tritan malzemeden üretilen bardak güvenle kullanılabilir.

Özel Tasarıma Sahip Silikon Kaşıklı Biberonu

Premium ürünlerinin bir diğer üyesi, anne babalar tarafından da çok sevilen Bebedor Kaşıklı Biberon!

Prematüre ve yeni doğan bebeklerin güvenle kullanabileceği Silikon Kaşıklı Biberon’un gövde kısmı yumuşak silikondan üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde beslenme sırasında kolay kullanım sağlıyor.

Biberonun içerisindeki sıvının akış hızı silikon gövdeyi sıkma gücüne göre ayarlanabiliyor. Böylelikle prematüre bebekler de dahil olmak üzere tüm bebekler için güvenli kullanım sağlıyor.

Bebedor Silikon Kaşıklı Biberon’un özel tasarım vakumlu tabanı zemine dik bir şekilde sabitlenebilir. Vakumlu taban hijyenik ve güvenli beslenme sürecini destekler.

Silikon Kaşıklı Biberon’un kolay kavranabilir, kaymaz dış yüzeyi sayesinde ebeveynler bir elleriyle biberonu tutarken, diğer eliyle bebeklerini tutabilir, beslenme anları hiç olmadığı kadar kolaylaşır!

Bebedor Silikon Kaşık Biberonuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

Anne İç Görülerinden Besleniyoruz

Bebedor olarak, önceliğimiz daima annelerimiz! Anneleri ve bebekleri yakından tanıyor, onların hislerini önemsiyoruz.

Keyifli fakat bir o kadar endişeli geçen büyüme sürecinde zorluklarla baş eden annelere, çok yönlü ve kullanışlı ürünlerimiz ile destek oluyoruz. Böylelikle annelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor; hayatına dokunuyoruz.

Annelerimiz ile ortak dili konuşmaya verdiğimiz değeri, kimi zaman yakın bir arkadaş olarak, kimi zaman ise uzman kimliğimizle gösteriyoruz.

Yalnızca anne ve bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılamayı değil, onlara günlük yaşam içerisinde sağlıklı bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Bebedor ile Ebeveynlere Psikolojik Destek

Uzman psikologlarımız sayesinde bebeğinizi beklediğiniz o heyecanlı dönemden kucağınıza aldığınız an hissettiklerinize, yeni anne olmanın beraberinde getirdiği yeni düzene uyum sağlama endişelerine, bebeğiniz ile iletişimi geliştirebileceğiniz yollardan onu farkındalık bilinci yüksek bir birey olarak büyütebilmek için neler yapmanız gerekeceğine kadar birçok konuda size ışık oluyorlar.

Doğal ebeveynlik anlayışının ortaya çıkardığı özgüveni besleyerek, ebeveynlerin çocukları ile ilişkilerini şekillendirmek için çabalıyoruz. Bunu yalnızca sunduğumuz ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği ile değil, ebeveynlerimize sağladığımız psikolojik destek uygulamaları ile veriyoruz.

Annelerin bebeği ile kurduğu bağ ve beraberinde gelen sorumluluklar sonucunda bireyselliğinden sıyrıldığını görmek mümkün olabiliyor.

Bebeğini gözlemleme, anlama döneminde anneler özellikle sosyal hayatta görünmezlik hissine kapılarak duvarlar örebiliyor.

Bebedor, annelerin bu ve benzeri psikolojik destek ihtiyaçlarını, alanında uzman psikologlar ile gerçekleştirilen birçok destek programı hazırlıyor.

Annelere psikolojik destek sağlama misyonunu edinen Bebedor, büyük bir mutluluk ve özveri içerisinde anne-bebek yolculuğuna eşlik etmeye devam ediyor.

Altın Bebek ve Bebedor’un Renkli Dünyası

Bebedor’un şık ve yepyeni tasarımlarında bebeklerin rengarenk dünyasından ilham aldık.

Bebedor bebeklerinin iyi anlaşacakları ve daima güvenecekleri bir arkadaşı olması gerektiği iç güdüsünden yola çıkarak minikleri Altın Bebek ile tanıştırdık.

Yakın zamanda doğan ve kısa süre içerisinde çok sevilen Altın Bebek, gelişim sürecini “doğal ebeveynlik” yaklaşımına uygun bir biçimde yaşıyor.

Müdahaleden kaçınan ve mükemmellik arayışında olmayan ebeveynlere sahip Altın Bebek, kendi hikayesini yazabildiği bir dünyada yaşıyor.

Bütün bebeklerin onun gibi fikirlerini rahatça ifade edebildiği, her işin üstesinden tek başına gelebileceğine dair olan inancımızı onun sevgisiyle büyütüyoruz.

Bütün bebekler tıpkı Altın Bebek gibi kendi hikayesini yazsın, en güzel hikayeler Bebedor’la başlasın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu