Genel Bilgiler

Alkalin su kanser hücrelerini nasıl öldürür?

Alkalin su kanser hücrelerini nasıl öldürür? Nasıl hazırlanır?

Merhabalar değerli takipçilerimiz.Bugün sizler için seçtiğimiz konu Alkali suyun vücudumuz için faydaları.Umarız beğenirsiniz.Faydaları nelermiş hep beraber bakalım;

İnsanlar şu dünlerde adeta alkali su için deliriyor.Neden mi?Çünkü, birçok insan alkali suyun kanserli hücreleri öldürdüğünü,metabolizmayı hızlandırdığını ve vücuttaki toksinleri attığına inanıyor.

Bu konu ile ilgili en çok araştırma yapan ülke Japonya.Bazı ülkelerde isebu konu hakkında halen tartışmalar sürüyor.Ve şunu hatırlatmak isteriz ki dünyanın en uzun yaşayan toplumu Japonlar.

Bu yazımız size  3 adet basit malzeme ile evinizde kendi alkali suyunuzu nasıl hazırlayacağınıza yardımcı olacak.Alkali su kanseri yok eder ve vücut sisteminizin sağlıklı işlemesini destekler.Bugün yapın , yarın sabah yatağınızdan sağlıklı kalkın!!

PH değerleri , sizi çevreleyen herşeyin asitliliği ve alkalitesi değerlerinin olduğu anlamına gelir.Örneğin , saf yağmur suyu 7 PH değerine sahiptir ve nötr kabul edilir .7 ’nin altındaki değerler asidik, üzerindeki değerler ise alkalin bir ortamı işaret eder. .

İnsan vücudu bir bütün olarak kabul edilemez.Vücudumuzdaki her doku ve organ kendi PH değerine sahiptir.

Alkali suyun size yararı nedir?

İçeceğimiz bir bardak alkali su vücudumuz için çok yararlıdır.Vücudumuzun %80 nin su olduğunu unutmamalıyız.

Modern diyetler ve süslü(fantastik) gıdalar vücudumuzu asidik hale getirir.Kızarmış ve yağlı gıdalar size iyi ve lezzetli gelebilir fakat vücudumuza iyi gelmez ve bedenimiz için sağlıksızdır.

Alkol,rafine edilmiş şeker,tuz ,kafein ve işlenmiş yiyecekler ile yaşayarak kendinizi sağlıklı hissedemezsiniz.Asidik vücut hemen farkedilebilir.Zayıf bağışıklık,baş ağrısı,yorgunluk ve şiddetli abdominal ağrılar vücudumuzun fazlasıyla asidik olduğunu işaret eden bazı faktörlerdir.

Bunun yanında, aşırı alkali çevre de iyi değildir.Aşırı asidik veya aşırı alkali ortam sağlıklı hücreleri toksik hale getirir ve bu hücreler ölürler.Bu dengesizlik organlarımızı yok edebilir ve  işlevlerini engeller.

Alkali bir vücutta kanser hücresi yaşayamaz

Alkali su süper güçlüdür.Vücudumuz, PH değerinden sorumlu olan kendi gözetim sistemine sahiptir.Bu sistem,sağlıklı hücrelere zarar vermeden güçlü asidik ortamı ve kalıntıları engeller.

Ancak bu sağlığımıza gerçekten ciddi zarar verebilir.Alkali su içerek dokularınızı sulayıp nemlendirirseniz bedeniniz daha iyi ve sağlıklı çalışacaktır.Alkali su vücuda girdikten sonra dokular nemlenir ve genel sağlığımız iyileşmeye başlar.

Alkali suyumuzu nasıl yapabiliriz?

İçindekiler:

  • 1 çay kaşığı Himalaya tuzu
  • 2 litre arıtılmış su
  • 1 adet dilimlenmiş organik limon

Hazırlanışı:

Suyu büyükçe bir kavanoza doldurun. Filtrelenmiş ve temiz olduğundan emin olun. Limon dilimlerini suyun içine atın.İçine 1 çay kaşığı Himalaya pembe tuzu atıp karıştırın Kavanozun ağzını sıkıca kapatıp 1 gece dinlendirin.Karışımı oda sıcaklığında beklemesine dikkat ediniz.. Ertesi sabah aç karın ile 3 bardak içmeye özen gösterin.

Alkali su vücudunuzun PH değerini dengeler. Bu karışımı içtikten sonra vücudunuz size minnettar kalacaktır. Bunu zaman kaybetmeden deneyin.

Unutmayın ki bizim için en önemli şey sağlıktır.

Her zaman sağlıkla kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu